Ana Sayfa İndir Excel Yazılımları Ücretsiz Excel Programları

Ücretsiz Excel Programları

4500
0
Ücretsiz Excel Programları
ücretsiz excel programları

Ücretsiz Excel Programları

Ücretsiz Excel programları statik programlar kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur. Mühendislik alanında inşaat mühendislerinin, üniversite öğrencilerinin ihtiyaç duyacağı, farklı ülke kodlarına göre hazırlanmış bir çok yerli ve yabancı menşeli yazılım sunulmuştur.

Ücretsiz Excel Programları Nelerdir?

1- Ücretsiz Excel İstinat Duvarı Programı

Tamamen Türkçe olan excel ile hazırlanmış olan bu yazılım ile istinat duvarlarınızın hesabını yapabilir, donatılarını hesaplayabilir ve rapor alabilirsiniz.

Ücretsiz Excel Programları

2-Kirişsiz Boşluklu Döşeme Çözümü Excel-ACI 318-14

Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği 2018′ de eklenen Kirişsiz Döşemeler içinde bir kaynak olabilecek Amerikan ACI 318-14 şartnamesine göre hazırlanmış olan Boşluklu Kirişsiz döşemlerin excel ile çözümü.

Kullanım Dili : İngilizce

Ücretsiz Excel Programları

3Betonarme Merdiven Hesabı Excel-Eurocode-2

Betonarme Merdiven Hesabı Excel- Eurocode-2 EN 1992-1:2004 Yönetmeliklerine göre The Concrete Center tarafından hazırlanmıştır.

Ücretsiz Excel Programları

4- Excel İstinat Duvarı Hesabı BS-EN-1997

Excel İstinat Duvarı Hesabı BS-EN 1997 ve BS-EN-1992 kodlarına uygun olarak hazırlanmış ücretsiz bir excel programıdır. Kullanıcı İstinat duvarı için gerekli bilgileri girdikten sonra analizini tamamlayıp, raporlarını alabilir.(Dil: İngilizce)

Ücretsiz Excel Programları

5-EXCEL ile KALIP ALTI İSKELE ÇÖZÜMÜ

06.11.2021 tarihinde Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren kalıp altı iskele yönetmeliğinin basitleştirilmiş excel ile çözümü. Kullanımı oldukça kolay olan bu yazılımda bazı değerlere manuel olarak müdahale edilmesi gerekmektedir.

Ücretsiz Excel Programları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz