Ana Sayfa Güncel LIRA SAPR 6 AYLIK FULL VERSİYON

LIRA SAPR 6 AYLIK FULL VERSİYON

1901
0

LIRA SAPR 6 AYLIK FULL VERSİYON

LIRA SAPR 6 AYLIK FULL VERSİYON ücretsiz kullanımı. LIRALAND Türkiye’de yaşanan deprem nedeni ile Türkiye ve Suriye’ deki kullanıcılarına LIRA SAPR programını 6 ay ücretsiz olarak sunmaktadır.

LIRALAND FİRMASININ AÇIKLMASI ŞU ŞEKİLDEDİR.

“Bu vesileyle, Türk ve Suriye halkına bu korkunç trajedi için en derin taziyetlerimizi ifade etmek istiyoruz.

Çeşitli mücbir sebep senaryolarına ve aşamalı çökmeye karşı dirençli bina ve yapılar tasarlamak için analiz tekniklerinin uygulanmasını geliştirmek için sürekli çalışıyoruz.
LIRA-SAPR yazılımı, deprem için Türk yapı yönetmeliklerini destekler; mevcut bina ve yapıların yeni inşası ve yeniden inşası için yararlı olabilir.
Türkiye’deki trajik durumla bağlantılı olarak, ülkedeki yıkılan ve hasar gören bina ve yapıların yeniden inşasına yardımcı olmak amacıyla, LIRA-SAPR yazılımı için altı ay süreyle ücretsiz lisanslar sunuyoruz.

LIRA-SAPR ailesi ürünleri için ücretsiz lisans almak için lütfen web sitemize kaydolun ve ardından ücretsiz lisans için formu doldurun.”

LIRA SAPR 6 AYLIK FULL VERSİYON

LIRA SAPR 6 AYLIK FULL VERSİYON İNDİRİN

Aşağıda verilen linke tıklayarak yazılımı indirmek için firmanın ana web sitesine yönlendirileceksiniz. Karşınıza çıkan formu doldurduktan sonra yazılımı indirebileceksiniz.

YAZILIM HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

LIRA SAPR yazılımı ile ilgili daha fazla bilgi almak için Türkiye yetkili satıcısı 3E PROMİMARLIK‘dan Ahmet Erdem Duran ile irtibata geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz