Ana Sayfa Güncel TEKLA STRUCTURES TÜRKÇE EĞİTİM SETİ

TEKLA STRUCTURES TÜRKÇE EĞİTİM SETİ

5877
1
TEKLA STRUCTURES TÜRKÇE EĞİTİM SETİ

TEKLA STRUCTURES TÜRKÇE EĞİTİM SETİ

TEKLA STRUCTURES TÜRKÇE EĞİTİM SETİ linkleri statikprogramlar.com kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulmuştur. İndirme Linkleri yazının en alt bölümünde verilmiştir.

Not: Bu Linkler TEKLA STRUCTURES Türkiye yetkili satıcısı COMPUTERS & ENGINEERING bilgisi dahilinde paylaşılmıştır.

TEKLA STRUCTURES (bknz. TEKLA STRUCTURES)diğer adıyla Ülkemizde “Xsteel” diye bilinen Dünyanın en iyi çelik detaylandırma programlarından biridir.

TEKLA STRUCTURES TÜRKÇE EĞİTİM SETİ
TEKLA STRUCTURES TÜRKÇE EĞİTİM

Tekla Structures (X Steel) ile malzeme ya da yapısal karmaşıklığa bakılmaksızın doğru, detaylı, yüksek derecede yapılandırılabilir 3D yapısal modellerin oluşturulmasını ve yönetilmesini sağlayan Bina Bilgisi Modelleme (BIM) yazılımıdır. X steel modelleri, kavramsal tasarımdan imalata, montaj ve inşaat yönetimine kadar tüm bina sürecini kapsamak için kullanılabilir.

Aynı zamanda inşaat endüstrisinin segmentine ve kültüre özgü ihtiyaçlarına uyacak şekilde özel fonksiyon seti sağlayan farklı konfigürasyonlarda ve lokalize ortamlarda bulunan bir üründür.

Yapısal çelikçiler için COMPUTERS & ENGINEERING (web sitesi: http://www.comp-engineering.com/) firması tarafından hazırlanan, başlangıç düzeyindeki bu kursları aşağıdaki linklere tıklayarak indirebilirsiniz.

TEKLA STRUCTURES TÜRKÇE EĞİTİM SETİ
TEKLA STRUCTURES TÜRKÇE EĞİTİM SETİ

TEKLA BIM

Tekla BIM yazılımı ile oluşturulan modeller, başarılı Bina Bilgisi Modellimi ve inşaat uygulaması için doğru, güvenilir ve ayrıntılı bilgileri taşır. X-steel ve yapıcı modellerle şirketinize daha düzgün iş akışına hoş geldiniz.

Tekla tüm malzemelerle ve en karmaşık yapılarla çalışır – sınırları siz belirlersiniz. Müşterilerimiz stadyumları, offshore yapıları, fabrikaları, fabrikaları, konutları, köprüleri ve gökdelenleri modellemek için X-Steel’ı kullandı.

TEKLA STRUCTURES TÜRKÇE EĞİTİM SETİ İNDİRME LİNKLERİ


www.comp-engineering.com/downloads/files/TEKLA/EGITIM/Tekla Egitim 1.pdf

www.comp-engineering.com/downloads/files/TEKLA/EGITIM/Tekla Egitim 2.pdf

www.comp-engineering.com/downloads/files/TEKLA/EGITIM/Tekla Egitim 3.pdf

www.comp-engineering.com/downloads/files/TEKLA/EGITIM/Tekla Egitim 4.pdfwww.comp-engineering.com/downloads/files/TEKLA/EGITIM/Tekla Egitim 5.pdf

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz