Ana Sayfa Güncel Karbon Fiber Tasarım Programı FRP DESIGNER

Karbon Fiber Tasarım Programı FRP DESIGNER

924
1

Karbon Fiber Tasarım Programı FRP DESIGNER

Betonarme Kolonların ve Kirişlerin FRP ile Güçlendirilmesini Tasarlamak için Yazılım.

Karbon Fiber Tasarım Programı FRP DESIGNER
Hazır Karbon Fiber Kumaş Kütüphanesi

FRP Designer, FRP laminatlarla ve Kumaşlar ile güçlendirilmiş betonarme elemanların gücünü hesaplayarak betonarme kolonların ve kirişlerin FRP ile güçlendirilmesini tasarlamak için verimli bir çözüm sunar.

Özellikle yazılım, betonarme elemanların eğilme ve kesme kapasitelerini önce FRP laminat güçlendirmesi olmadan ve ardından kullanıcı tarafından belirtilen FRP laminatlarla güçlendirme ile hesaplar. Bu şekilde yazılım, betonarme bir elemanın eğilme ve kesmeye karşı güçlendirilmesini tasarlamak ve ayrıca çeşitli FRP laminat türleri ile güçlendirmenin etkilerini değerlendirmek için bir araç sağlar.

Mevcut elemanların geometri, demir donatı malzemeleri, yükler ve kodla ilgili parametreler gibi özellikleri, kullanıcı dostu bir görsel arayüz kullanılarak kolayca tanıtılabilir.

Yazılımda ticari olarak temin edilebilen çok çeşitli FRP laminatlar ve kumaşlar bulunurken, kullanıcı özel FRP laminat ve kumaş tiplerini tanıtabilir. Köşelerin yarıçapı, FRP katmanlarının sayısı vb. gibi FRP sarma ile ilgili parametreler de programa kolayca girilebilir.

Karbon Fiber Tasarım Programı FRP DESIGNER Hakkında Daha Fazla Bilgi

Karbon Fiber Tasarım programı FRP designer hakkında daha fazla bilgi almak için Türkiye yetkili satıcısı 3E PROMİMARLIK‘ dan Ahmet Erdem Duran ile irtibata geçebilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz