Ana Sayfa Diğer Programlar Tasarım ve Detaylandırma Programları ArmCAD Donatı Detaylandırma Programı

ArmCAD Donatı Detaylandırma Programı

2186
1

ArmCAD Donatı Detaylandırma Programı

Armcad Donatı Detaylandırma Programı AutoCAD ve Briscad tabanlı çalışabilen bir donatı detaylandırma ve metraj çıkarma yazılımıdır.

ArmCAD Donatı Detaylandırma Programı

Radimpex Software firması tarafından üretilen Armcad donatı çizimlerini, Aynı firmaya sahip Statik ve analiz Programı Tower 8 yazılımından direkt veri alışverişi otomatik çizim olarak alabilirsiniz.

Armcad Donatı Detaylandırma Programının Genel Özellikleri

• Donatıların, donatı serilerinin ve hasır donatıların çizimi, konumlandırılması, boyutlandırılması, işaretlenmesi ve düzenlenmesi

• Çubukların ve hasır spesifikasyon, özet ve kesim planının eksiksiz ve ayrıntılı raporlarının otomatik olarak oluşturulması

• Farklı standart ve tarzlara tamamen uyarlanabilir.

• Tower programı (versiyon 5, 6, 7 ve 8) tarafından gerçekleştirilen beton tasarım hesaplamasına dayalı olarak otomatik olarak oluşturulan hazır çizimlere olanak sağlar.

AutoCAD veya BricsCAD programlarına tam entegredir.

ArmCAD Donatı Detaylandırma Programı

ArmCAD 6’nın temel özellikleri


Başka bir CAD platformu için destek
Autodesk’in AutoCAD programına ek olarak ArmCAD 6, Bricsys’in BricsCAD programı için de bir sürüme sahiptir. BricsCAD, DWG uyumlu ve çok uygun fiyatlı bir CAD platformudur. AutoCAD ve BricsCAD için ArmCAD 6 sürümleri, işlevsellik açısından tamamen aynıdır.

Standart donatının optimum kullanımı ve tasarrufu
ArmCAD 6, önceden tanımlanmış uzunluklarda (satın alma veya taşıma uzunluğu) çubukları kullanmak için tam destek içerir. Çubukları ve çubuk dizilerini (sabit ve değişken) önceden tanımlanmış çeşitli şekillerde otomatik olarak bölme ve devam ettirme yeteneği eklendi. Uzunluğu satın alma uzunluğunu aşan çubuklu pozisyonlar özel olarak işaretlenir ve özellikle çubukların kesilmesi için en uygun planın otomatik olarak oluşturulmasına, böylece fire miktarının en küçük olmasına dikkat ederiz.

Hasır Donatıların optimum kullanımı ve tasarrufu
ArmCAD 6 yeni bir işlevsellik getiriyor – faz inşaat modunda bir dizi hasır ile yerleştirme. Bu şekilde, önceki inşaat aşamalarından kalan bir parça hasır, mevcut ve sonraki aşamaların serilmesinde kullanılabilir ve bu da önemli ölçüde güçlendirme tasarrufu sağlar. Daha da fazla tasarruf etmek için tam bir kesim ile bir kesim planı oluşturma imkanı getirildi.

ArmCAD Donatı Detaylandırma Programı
ArmCAD ile Hasır Donatı Tasarımı

ArmCAD Donatı Detaylandırma Programı Türkçe Videoları

ArmCAD Donatı Detaylandırma Programı Türkiye Yetkili Satıcısı

Program hakkında daha fazla bilgi almak, Full deneme sürümü ve Fiyat bilgisi için Türkiye yetkili satıcısı 3E Promimarlık firmasından Ahmet Erdem Duran ile irtibata geçebilirsiniz.

Diğer Donatı Detaylandırma Programları hakkında bilgi almak için (Donatı Detaylandırma Programları) sayfamıza bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz