Allplan Architecture

14/10/2021 tarihinde yayınlanmıştır

Allplan Architecture

ALLPLAN ARCHITECTURE (MİMARİ), mimarlar için tüm tasarım sürecini kapsayan ve proje ortaklarıyla işbirliğini yeni bir düzeye taşıyan çözümler geliştirir.

Allplan Architecture

ALLPLAN ARCHITECTURE HER GÖREV İÇİN DOĞRU ARAÇLAR SUNAR

Mimari tasarımın kapsamı, müstakil evlerden seçkin dönüm noktası projelerine kadar uzanmaktadır. Her ikisi de maksimum bilgi birikimi, yenilikçilik ve yaratıcılık gerektirir. Bunu başarmak için mimarların hem 2B hem de 3B olarak çalışabilmeleri, tasarım ortaklarıyla verimli bir şekilde iletişim kurabilmeleri ve en iyi tasarım kalitesini sunabilmeleri gerekir. ALLPLAN ARCHITECTURE, tüm bu görevler için ideal yazılım çözümlerini sunar.

> Özellikle çalışma çizimlerinde eşsiz bilgi kalitesi

> Tüm disiplinlerde verimli işbirliği için açık BIM platformu

> Doğru maliyetlendirme için hassas malzemeler

ALLPLAN ARCHITECTURE GENEL ÖZELLİKLERİ

BIM destekli Tasarım

Allplan, inşaatta gecikmeleri önleyerek, tasarım aşamasında bile hataları ve çakışmaları erkenden göstererek, önce sanal sonra gerçekte inşa etmenizi sağlar.

Tasarım Özgürlüğü

Siemens'in Allplan'a entegre olan güçlü Parasolid modelleme çekirdeği, 3D modeller oluştururken daha fazla özgürlük sunar.

Üst Seviyede Görselleştirme

Maxon'un entegre CineRender'ı, doğrudan Allplan'dan sezgisel ve verimli bir şekilde yüksek kaliteli görselleştirmeler oluşturmanıza olanak tanır.

ALLPLAN ARCHITECTURE

MİMARLAR İÇİN YARATMA KONSEPTİ

Doğru dokümantasyon yoluyla projeleri konseptten sahaya daha başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için detaylandırma hassasiyeti ile birlikte yenilikçi konseptler geliştirmek için yaratıcı özgürlük. Dijital iş akışları, mimarlar için tasarımda başarının anahtarıdır.

OpenBIM yaklaşımı sayesinde tüm proje ortakları sorunsuz bir şekilde birlikte çalışabilir ve böylece birlikte daha fazla kalite ve doğruluk elde edebilir. Varyantlar ve değişiklikler, birden fazla model arasında koordinasyon sağlanarak önemli ölçüde basitleştirilir. Verimli bir ayrıntılı tasarım, proje süresini optimize eder ve maliyet tasarrufu sağlar.

  • Allplan Architecture ile İhtiyaçlarınıza göre 2D veya 3D olarak tasarlayın.Projelerinizi hızlı ve kolay bir şekilde görselleştirin
  • Eşsiz modelleme hassasiyeti ve ayrıntılı çıktı alın
  • Farklı disiplinler arasında sorunsuz bir şekilde birlikte çalışın
  • İnşaat için zamandan tasarruf edin ve tasarım kalitenizi artırın

ALLPLAN ARCHITECTURE Yazılımı Demo indirmek ve detaylı bilgi alabilmek için Türkiye yetkili satıcısı 3EPROMİMARLIK firmasından Ahmet Erdem Duran ile irtibata geçebilirsiniz.

statikprogramlar.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 3epromimarlik.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram