Ana Sayfa CAD Programları Allplan Architecture

Allplan Architecture

2

Allplan Architecture

ALLPLAN ARCHITECTURE (MİMARİ), mimarlar için tüm tasarım sürecini kapsayan ve proje ortaklarıyla işbirliğini yeni bir düzeye taşıyan çözümler geliştirir.

SADECE MİMARLAR İÇİN DEĞİL, TEKNİK OFİSLERDE TERCİH EDİYOR

Autodesk Revit alternatifi olarak tercih edilen yazılım, sadece Mimarlar tarafından değil, teknik ofislerde metraj alma ve hakediş hazırlanması için alternatifsiz bir yazılım olarak ortaya çıkıyor.

Allplan Architecture

ALLPLAN ARCHITECTURE HER GÖREV İÇİN DOĞRU ARAÇLAR SUNAR

Mimari tasarımın kapsamı, müstakil evlerden seçkin dönüm noktası projelerine kadar uzanmaktadır. Her ikisi de maksimum bilgi birikimi, yenilikçilik ve yaratıcılık gerektirir. Bunu başarmak için mimarların hem 2B hem de 3B olarak çalışabilmeleri, tasarım ortaklarıyla verimli bir şekilde iletişim kurabilmeleri ve en iyi tasarım kalitesini sunabilmeleri gerekir. ALLPLAN ARCHITECTURE, tüm bu görevler için ideal yazılım çözümlerini sunar.

> Özellikle çalışma çizimlerinde eşsiz bilgi kalitesi

> Tüm disiplinlerde verimli işbirliği için açık BIM platformu

> Doğru maliyetlendirme için hassas malzemeler

ALLPLAN ARCHITECTURE GENEL ÖZELLİKLERİ

BIM destekli Tasarım

Allplan, inşaatta gecikmeleri önleyerek, tasarım aşamasında bile hataları ve çakışmaları erkenden göstererek, önce sanal sonra gerçekte inşa etmenizi sağlar.

Tasarım Özgürlüğü

Siemens’in Allplan’a entegre olan güçlü Parasolid modelleme çekirdeği, 3D modeller oluştururken daha fazla özgürlük sunar.

Üst Seviyede Görselleştirme

Maxon’un entegre CineRender’ı, doğrudan Allplan’dan sezgisel ve verimli bir şekilde yüksek kaliteli görselleştirmeler oluşturmanıza olanak tanır.

MİMARLAR İÇİN YARATMA KONSEPTİ

Doğru dokümantasyon yoluyla projeleri konseptten sahaya daha başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için detaylandırma hassasiyeti ile birlikte yenilikçi konseptler geliştirmek için yaratıcı özgürlük. Dijital iş akışları, mimarlar için tasarımda başarının anahtarıdır.

OpenBIM yaklaşımı sayesinde tüm proje ortakları sorunsuz bir şekilde birlikte çalışabilir ve böylece birlikte daha fazla kalite ve doğruluk elde edebilir. Varyantlar ve değişiklikler, birden fazla model arasında koordinasyon sağlanarak önemli ölçüde basitleştirilir. Verimli bir ayrıntılı tasarım, proje süresini optimize eder ve maliyet tasarrufu sağlar.

  • Allplan Architecture ile İhtiyaçlarınıza göre 2D veya 3D olarak tasarlayın.Projelerinizi hızlı ve kolay bir şekilde görselleştirin
  • Eşsiz modelleme hassasiyeti ve ayrıntılı çıktı alın
  • Farklı disiplinler arasında sorunsuz bir şekilde birlikte çalışın
  • İnşaat için zamandan tasarruf edin ve tasarım kalitenizi artırın

METRAJ VE HAKEDİŞLERİNİZİ ÇIKARIN

OSKA e-HakedişPro yazılımı ile çizimler üzerinden metraj alma ve Kurumlara göre Hakedişlerini hazırlamak sadece dakikalar içerisinde mümkündür.

e-HakedişPro

Çizimden metraj alma özelliğine sahip, Türkiye’nin ilk ve tek yaklaşık maliyet, hakediş ve kesin hesap programı e-HakedişPro, yapı sektöründeki büyük bir arayışa cevap veriyor. e-HakedişPro ile, çizilmiş bir projenin metrajlarına ve maliyetine ulaşmanın tek tıklama uzağındasınız… Projelerinizde e-HakedişPro’in poz kataloğunda yer alan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve/veya kullanıcı tanımlı (özel) pozları kullanın, bir tıklama ile metrajlara ve maliyetlerinize ulaşın.

CAD’lerden gelen bütün yollar e-HakedişCAD’e çıkar!

e-HakedişPro, derin bir yaklaşık maliyet, analiz ve hakediş bilgisini gerektirmeyen tasarım özellikleri ve kullanıcı dostu arayüzleri sayesinde yapı sektöründeki teknik elemanların yapı yaklaşık maliyeti ve hakediş hesaplamadaki tüm zorluklarını ortadan kaldırır.

Dev İşbirliği

Nemetschek Allplan GmbH ve Oska Yazılım arasında yapılan Gold Partner sözleşmesiyle Türkiye’de yeni bir dönem başladı. Bu iki öncü firma, ürünlerinde yaptıkları geliştirmelerle kullanıcılarına yeni ve benzersiz olanaklar sunuyorlar.

Allplan OSKA iş birliği Metraj ve hakediş(bkz. Allplan ile Metraj ve Hakediş Alma ) üzerinde uzmanlaşanların işini oldukça kolaylaştırmakta ve profesyonelleştirmektedir.

ALLPLAN ARCHITECTURE YAZILIMI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN

ALLPLAN ARCHITECTURE Yazılımı Demo indirmek ve detaylı bilgi alabilmek için Türkiye yetkili satıcısı 3EPROMİMARLIK firmasından Ahmet Erdem Duran ile irtibata geçebilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WhatsApp us

Exit mobile version