Ana Sayfa Güncel TEKLA STRUCTURES 2022 Versiyonu

TEKLA STRUCTURES 2022 Versiyonu

3129
1

TEKLA STRUCTURES 2022 Versiyonu Kullanıma Sunuldu

Daha hızlı işbirliği yapmak, daha kısa proje süreleri, daha sorunsuz iş akışları sağlayabilmek ve daha etkili karar verebilme için Tekla Structures otomasyonlarını kullanın

Daha iyi iş akışları, erken karar vermeyi, hızlı iş birliği yapmayı ve saha dışı üretimde daha kısa zamanlamayı mümkün kılar. Kağıt kullanmayan, gelişmiş iş akışları ve büyük oranda otomatikleştirilen imalat sayesinde üretim/yapım şeklinizi değiştirin ve yeni kolaylıklar çağını yaşayın.

TEKLA STRUCTURES V2022 Öne Çıkan Özellikleri

İmalat resimlerinin daha akıllı oluşturulması

TEKLA STRUCTURES V2022 Kullanıma Sunuldu

Single part, assembly ve cast-unit resimlerini daha verimli oluşturun. Tekla Structures’ın geliştirilen ürün içi zekası ile, imalat resimlerini daha basit ve verimli yollarla üretmenin keyfini çıkarın. Modele yaptığınız yatırımın, hızlı, etkili ve doğru dokümantasyon üretimine taşınmasını izleyin.

Daha fazla bilgi için sürüm notlarına göz atın.

Donatılar artık donatı kafesi (rebar cages) olarak ele alınıyor

TEKLA STRUCTURES V2022 Kullanıma Sunuldu

Tekla Structures ‘ın temel detaylandırma gücünün üzerine inşa edilen donatı kafesleri artık çelik ve prekast elemanlarda olduğu gibi assembly özellikleri kullanılarak üretiliyor. Özellikle İmalat ve Montaj için Tasarım (Design for Manufacture and Assembly – DfMA) veya saha dışı imalatların iş akışlarında kullanılan donatı kafesleri, manşon ve gömülü elemanlarının detaylandırılması, numaralandırılması, raporlanması ve resimleri assembly’lerde olduğu gibi yapılabilir.

Daha fazla bilgi için sürüm notlarına göz atın.

Basitleştirilmiş donatı aralığı kontrolleri

tekla structures,2022,2022 versiyonu

Tüm donatı komutlarında aralıklar belirlenirken sorunsuz bir iş akışının keyfini çıkarın. Ortak geribildirimlerinize dayanarak, donatı gruplarında kullanılan donatı demiri aralık kontrollerinin aynıları tüm donatı komutlarına uygulandı ve donatı aralığı belirleme iş akışı daha da basitleştirildi.

Karmaşık geometrilere daha kolay donatı eklenmesi

tekla structures,2022,2022 versiyonu

Yeni leg surface özelliği ile donatı setlerini beton yüzeyi boyunca, geometri ne kadar karmaşık olursa olsun, otomatik olarak oluşturabilirsiniz. Bu işlem, standart komutlarla düzenlenebilen ve otomatik olarak oluşturulan yatay ve dikey katmanları kullanır.

Daha fazla bilgi için sürüm notlarına göz atın.

Daha hızlı görüntü işleme (rendering) ve daha hızlı resimler

tekla structures,2022,2022 versiyonu

Resimleriniz her zamankinden daha hızlı işleniyor. Arttırılmış kaydırma ve yakınlaştırma performansıyla artık resimlerde CAD benzeri çizim hızlarının keyfini çıkarabilirsiniz.

FOG görüntü işleme teknolojisinin nasıl etkinleştirileceğini görmek için sürüm notlarına göz atın.

Cıvataların daha etkin görüntülenmesi

Yeni cıvata katmanı geliştirmeleriyle neredeyse %60 daha iyi bellek performansı ve cıvataların görüntü işlemesinin %70 daha hızlı yapıldığını göreceksiniz.

TEKLA STRUCTURES 2022 VERSİYONU HAKKINDA DAHA FALA BİLGİ ALMAK İÇİN

Tekla Structures 2022 versiyonu hakkında daha fazla bilgi almak için Türkiye’deki tek yetkili satıcısı Computers&Enginnering firmasından Suat Başer beyden bilgi alabilirsiniz.

iletişim Bilgileri:

COMPUTERS & ENGINEERING

Holzmühler Weg 89

35457 Lollar – Almanya

Tel: 0049 6406 73667

E-Mail: baser@comp-engineering.com

Web: www.comp-engineering.com

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz