Metin Seslendirme Programı Voiser

3521
0

Metin Seslendirme Programı Voiser

Metinlerinizi dakikalar içerisinde ses dosyalarına çevirin, zaman ve bütçenizden 20 kata kadar tasarruf edin.

Metin seslendirme programı Voiser ile metinlerinizi seslendirin veya seslendirilmiş içeriklerinizi yazıya dökün.

Metin seslendirme Programı Voiser’ in kullanma alanları nedir?

Voiser Youtube videolarından, sesli kitaplara kada bir çok alanda kullanılmaktadır. Voiser programının ana kullanım alanları ana başlıklar halinde şu şekildedir;

Metin Seslendirme Programı Voiser
Metin Seslendirme Programı Voiser
 • Pahalı mikrofonlar ve ses stüdyolarına ihtiyaç duymadan Youtube’a içerik üretin.
 • Haber, tanıtım filmi ve sosyal paylaşım içeriklerinizi seslendirin. Anlatım oluşturun. Podcast yayınları yapın.
 • Uzaktan Eğitim ve sunum içeriklerinizi seslendirin. Slaytlarınıza seslendirme ekleyin, anlatımlı videolar oluşturun.
 • Anons ve duyurularınızı Voiser seslendirsin.
 • Websiteniz içerisindeki tüm haber, blog ve paylaşımlarınızı otomatik olarak seslendirir ve kullanıcılarınıza okur.
 • Text to speech (seslendirme) ve speech to text (deşifre) hizmetlerimizin api servislerine erişin. Kendi ürün ve uygulamanıza entegre edin.
 • Özel mühendislik ürünümüz olan PDF ve EPUB motorlarımız ile yayınlarınızı (Kitap ve belge) hızlıca ses dosyalarına çevirin.
 • Santral seslendirmelerinizi Voiser Studio ile gerçekleştirin. IVR teknolojileriniz için API hizmetlerimizden faydalanın.
metin seslendirme,metin seslendirme programı,voiser

Ses kayıtlarınızı Yazıya Çevirin

Türkçe ve 40+ Dilde, 45+ Lehçede ses ve video dosyalarını yazıya dönüştürün. Word, Excel,Txt ve Srt altyazı formatlarında indirin.

ÜSTÜN ÖZELLİKLERİ

 • Üst düzey yapay zeka motorlarımız sayesinde 100%’e varan doğruluk oranları ile sesi imla kuralları dahil otomatik olarak metne dönüştürebilirsiniz.
 • Algılama ve anlamlandırma yetileri ile güçlendirilmiş yeni nesil deşifre motorumuz, noktalama işaretlerini otomatik olarak tanımlar ve kusursuz bir deşifre sunar.
 • Çevrimiçi metin düzenleyicimizde, metne sesinizi bağlarız. Bu sayede metninizi kolayca gözden geçirebilir, metin içerisinde arama ve düzenlemeler yapabilirsiniz.
 • İsteğe bağlı zaman damgaları, noktalama işaretleri ve küfür filtresi ile dökümünüzü Word, Excel, Text veya Altyazı dosyası olarak birçok formatta hızla dışa aktarın.

VOISER HAKKINDA

Yapay zeka ve makine öğrenmesinden aldığımız güç ile; metinlerin doğal, akıcı ve gerçekçi seslere, ses dosyalarının da deşifre edilerek metne dönüşmesini sağlıyor. Voiser’in amacı seslendirme ve deşifreye ihtiyaç duyan tüm sektörlerin zaman ve maliyetten tasarruf etmelerini sağlamak.

4 senelik AR-GE çalışmaları sonrası hayata geçirilen Voiser’in hikayesi; genişleyen ekibi ve artan hizmet kalitesei ile bu sektöre inovatif çözümler sunmaya devam ediyor.

Çağın teknolojilerini üreten inovatif ekibi, binlerce müşterisi ve güçlü iş ortakları ile her geçen gün daha da genişmeye devam etmektedir..

Metin seslendirme Programı Voiser’ in ÜCRETSİZ olarak Deneyin…

Türkçe ve 50 yabancı dilde, 220’den fazla ses seçeneği ile metinlerinizi doğal, akıcı ve gerçekçi bir şekilde seslendirin. Hız, ses kalınlığı, ses aralıkları gibi değişiklikleri gelişmiş seslendirme editörü ile düzenleyin. Ücretsiz Deneyin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz