Ana Sayfa Güncel monday.com

monday.com

625
0

monday.com

monday.com İş akışlarını istediğiniz gibi şekillendirmenizi sağlayan Çalışma İşletim Sistemidir.

monday.com yazılımını ücretsiz olarak deneyin.

monday.com Nedir?

monday.com Work OS, herkesin iş yazılımı uygulamaları ve iş yönetimi araçları oluşturabileceği, kodsuz/az kodlu bir platformdur. Ekipler, öğeler, sütunlar, görünümler, otomasyonlar, entegrasyonlar ve widget’lar gibi yapı taşlarımızı birleştirerek hayallerindeki çözümleri oluşturabilir veya özelleştirebilir.

Daha yalın bir şekli ile; monday.com, ekiplerin birlikte çalışma biçimini dönüştürmeye yardımcı olan görsel bir işbirliği platformudur. insanların görevleri yönetmesine, son teslim tarihlerine uymasına ve şeffaflık kültürü oluşturmasına olanak tanıyan basit ve sezgisel bir araçtır. Bu, ekibinizle iletişim kurma ve projelerinizi yönetme konusunda bir sonraki evrimdir!

monday.com

monday.com hangi amaçlar için kullanabilirim?

İşletmenizin tuvali

monday.com herhangi bir projeyi veya süreci yönetmek için kullanılabilir; eğer düşünürseniz, monday.com’da bunu kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Projelerinizi baştan sona yönetin ve raporlar oluşturarak üretkenliği artırın

Projelerinizi ve süreçlerinizi aşamalara, kilometre taşlarına, eylem öğelerine bölün ve her birine sahiplik atayın. Teslimatların zamanı geldiğinde net bir şekilde iletişim kurun ve herkesin elindeki görev üzerinde işbirliği yapabileceği ortak bir alan yaratarak yöneticilere projeniz hakkında net bir fikir verirken aynı zamanda ekip üyelerini güncel bilgilerden haberdar edin.

Büyük resmi gör

Ekibinizin temel başarı ölçütlerine ilişkin özel genel bakışlarla daha bilinçli kararlar alın ve üretkenliği artırın. Proje ayrıntılarını Zaman Çizelgeleri, Gantt grafikleri, Kanban veya daha fazlası olarak görselleştirin. Önemli olan sindirilebilir verilerin parmaklarınızın ucunda olmasıdır.

Kolayca işbirliği yapın

Tüm konuşmalarınızı, dosyalarınızı, özetlerinizi, kontrol listelerinizi ve sayfalarınızı tek bir yerde tutun ve acı verici derecede uzun toplantılara ve kafa karıştırıcı e-posta dizilerine elveda deyin.

monday.com

monday.com Hakkında daha fazla bilgi

monday.com hakkında daha fazla bilgi almak için Türkiye yetkili satıcısı 3E PROMİMARLIK firmasından Ahmet Erdem Duran’ dan bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz