Ana Sayfa Statik Hesap Programları RisaConnection Çelik Birleşim Hesap Programı

RisaConnection Çelik Birleşim Hesap Programı

1

RisaConnection Çelik Birleşim Hesap Programı

RisaConnection Çelik birleşim hesap programı, çelik elemanlar arasında kaynaklar ve bağlantılar oluşturarak çelik yapıların birleşim işlemlerinde mühendislere yardımcı olmak için tasarlanmış kullanışlı bir programdır. Program görsel bir yaklaşım kullanır, ancak tasarım elektronik tablolarını düzenleyerek de veri girebilirsiniz. Tasarımı 3B görünümde incelemek ve 2B paneldeki boyutları değiştirmek için programı kullanabilirsiniz. Proje belgelerinde kullanmak için her iki görünüm de dışa aktarılabilir ve yazdırılabilir.

Etkileşimli Birleşim Görselleştirme

Etkileşimli 2B ve 3B görünümleri kullanarak bağlantıları gözden geçirin ve güncelleyin. Değişiklikleri uygulamak için belirli bağlantı parçalarını veya boyutları görsel olarak seçin.

RisaConnection,çelik birleşim hesap programı

Birleşim Türlerinin Kapsamlı Listesi

İster kesme, moment, çapraz veya taban plakası bağlantıları tasarlıyor olun, RISAConnection size yardımcı olur. HSS bağlantıları veya sismik olarak ayrıntılı bağlantılar tasarlamak mı istiyorsunuz? Sorun değil.

Eksiksiz Tasarım ve Genişletilebilir Raporlar

Her bağlantı tasarımı, AISC veya CSA kodlarına göre gerekli doğrulama için gereken genişletilebilir raporların yanı sıra tüm gerekli sınır durumlarını içerir. Ayrıntılı bağlantı çizimleri, nihai belgeler için DXF’ye aktarılabilir.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WhatsApp us

Exit mobile version