Ana Sayfa Güncel ELITECAD MECHANICS

ELITECAD MECHANICS

0

ELITECAD MECHANICS

Mekanik mühendislerinin, makine üreten firmaların, beklediği ELITECAD MECHANICS yeni sürümü ile birlikte artı Türkiye’de. ELITECAD Mechanics temelleri Avusturyada atılmış XEOMETRIC, ELITECAD yazılım firması tarafından geliştirilmiştir.

ELITECAD MECHANICS

NEDEN ELITECAD MECHANICS?


Esnek 2D/3D yapı
İlk taslaktan çalışma çizimine, serbest form tanımından 2D çizgilere – ELITECAD Mechanics, 3D destekli veya desteksiz standartlara uygun üretim çizimleri oluşturmak için esnek bir çözüm sunar.

Standart uyumlu çizimler
Tüm ürünlerimiz, özellikle ilgili endüstrinin standartları ve gereksinimleri için optimize edilmiştir. ELITECAD Mechanics, standart uyumlu plan yayınlama için önceden yapılandırılmış kapsamlı ayarlar içerir. Vidalar, rondelalar, somunlar, yataklar, profiller vb. gibi standart parçalar, inşaat sürecinde ek güvenlik ve verimlilik sağlar.

Komple mekanik Yapı Tasarımı
Çok çeşitli teknik yardım araçları, kullanıcıları günlük işlerinde destekler. Ayrıca akıllı parametrik mekanik yapı parçaları ELITECAD tarafından sağlanmaktadır. Etkin plan üretimi için etiketleme, boyutlandırma ve konumlandırmaya özel bir önem verildi.

Sayısız arabirim aracılığıyla kolay veri alışverişi
Diğer programlarla işbirliği ve veri alışverişi, çok sayıda 2B ve 3B içe aktarma ve dışa aktarma arabirimleri aracılığıyla mümkündür. DWG/DXF, IGES, SAT, STEP veya VDA gibi standart formatların yanı sıra, modeller ve çizimler de diğer CAD sistemlerinden doğrudan içe aktarılabilir.

ELITECAD Mechanics Kullanım Alanları


2D İmalat Çizimleri
3D İmalat Çizimleri
Fabrika İmalat Çizimleri
Makine Tasarımı ve İmalat Çizimleri
Özel Makine Tasarımları
Mekanik Çizimleri

ELITECAD MECHANICS YAZILIMINA NASIL ULAŞABİLİRİM?

Elitecad Mekanik Tasrım yazılımı hakkında bilgi almak için Türkiye yetkili satıcısı 3e promimarlık firmasından, Ahmet Erdem Duran ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WhatsApp us

Exit mobile version