TEKLA STRUCTURES V2021 DUYURUSU

Mart 25, 2021tarihinde yayınlanmıştır
103

TEKLA STRUCTURES V2021 DUYURUSU

17 Mart’ta, Tekla Structures programımızın en yeni sürümü olan v2021’i kullanıma sunacağız ve bununla birlikte lisanslama sistemimizde Kiralama ve Abonelik tabanlı yepyeni bir yola girmiş olacağız. Malumunuz, software endüstrisi bir süredir zaten bu yolda ilerlemekteydi. Sahip olduğunuz daimi lisanslar bu durumdan etkilenmeyeceklerdir.

Bazı sebeplerden dolayı henüz bakım anlaşması yapamadığınız veya güncellenmemiş lisanslarınız olabilir. Böyle durumların çözümü için hala 31 Aralık 2021 tarihine kadar vaktiniz olduğunu bildirmek isteriz. Şöyle ki, bu tarihe kadar, eski daimi lisanslarınızı güncelleyebilir ve 2021 için bakım anlaşması yapabilirsiniz.

Mevcut müşterilerimiz için 31 Temmuz 2021’den sonra, eski usul daimi yeni lisans satış işlemleri son bulacaktır. Bu demektir ki, daimi yeni lisans satın almanız için 31 Temmuz’a kadar vaktiniz bulunmaktadır.

Yeni müşterilerimiz 17 Mart 2021’e kadar eski usul daimi yeni lisans, sonrasında ise sadece Kiralama ve Abonelik tabanlı ürünlerimizi satın alabileceklerdir.

Bu konuları detaylı olarak ekteki metinde bulabilir veya Youtube’dan şu linki tıklayarak sesli videodan Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/JhSIrPJNdNk

Mevcut lisanslarınızı güncellemek veya yeni lisans almak konusundaki düşüncelerinizi bekliyoruz. Tekla structures v2021 Duyurusu Tam metnine aşağıdaki yazıdan ulaşabilirsiniz.

TEKLA STRUCTURES V2021 DUYURUSU TAM METNİ

TEKLA STRUCTURES V2021 DUYURUSU TAM METNİ
TEKLA STRUCTURES V2021 DUYURUSU TAM METNİ

Merhaba,  ben  Chris Wilson,

Trimble Solutions firmasında, Tekla çözümlerini size ulaştıran bölümden sorumluyum.  Siz değerli kullanıcımızla, Tekla Structures 2021 sürümü ile gelecek bazı önemli haberleri ve değişiklikleri bildirmek üzere, doğrudan iletişime geçmek istedim. Bunları size şahsen iletmek ve bu bilgiler piyasaya bildirilmeden haberdar olmanızı istedik.

Geçtiğimiz 12 ay boyunca, dünya dramatik bir değişime uğradı, biz farklı şekillerde iş yapmayı öğrendik, siz de yeni normlara adapte olmak üzere işlerinizi dönüştürmek ve rekabetçi ortama uyum sağlamak için arayışlara girdiniz.  Bu anlamda biz de sizden daha farklı değiliz ve senelerce bize gösterdiğiniz destek ve sadakati dikkate alarak, sizinle bu bilgileri zamanından önce ve doğrudan paylaşmayı tercih ettik.

17 Mart’ta, Tekla Structures programımızın en yeni sürümü olan v2021’i kullanımınıza sunacağız ve bununla beraber lisanslama sistemimizde Kiralama ve Abonelik tabanlı yepyeni bir yola girmiş olacağız.  Bir çoğunuz için bu bir şok olmayacaktır, çünkü software endüstrisi zaten bir süredir bu yolda ilerlemekteydi, fakat biliyoruz ki, bu duyuru zihninizde bir çok sorunun oluşmasına sebep olacaktır.  Bu soruların, temel olarak şimdiye kadar yapmış olduğunuz yatırımları nasıl etkileyeceğini ile ilgili olacağının farkındayız, ve hatta geçmiş tecrübelerinizden de kaynaklı olmak üzere, bazı kaygıları da beraberinde getirecektir.  Bu durumda, size bu konuda daha fazla bilgi ve güvence vermek ve aklınızdaki soruların  cevaplarını iletmek istedik.

En önemlisi, sahip olduğunuz sürekli lisanslar bu durumdan etkilenmeyecekler.  Yeni 2021 sürümüne güncelleme yapabileceksiniz ve eğer 2021 senesi için Bakım ve Güncelleme bedeli ödemişseniz, tüm destek servislerimizden kesintisiz olarak faydalanabileceksiniz.  Bunun da ötesinde, sahip olduğunuz sürekli lisanslar için önümüzdeki senelere ait olacak şekilde Bakım ve Güncelleme Anlaşması satın alabileceksiniz.

Mevcut müşterilerimiz için 31 Temmuz 2021’den sonra, eski sistemde olduğu gibi yeni lisans satış işlemleri tamamen son bulacaktır.  Bu tarihten sonra sadece Abone tabanlı yeni ürünlerimiz satılacaktır.  Bu demektir ki, yeni lisans satın almanız için önünüzde beş ay daha vaktiniz  bulunmaktadır.  Bu özel imkan, sadece mevcut müşterilerimize sunulmaktadır. 

Yeni müşterilerimiz 17 Mart’a kadar eski usul sürekli lisans, sonrasında sadece Kiralama ve Abonelik tabanlı ürünlerimizi satın alabileceklerdir.

Bazı sebeplerden dolayı henüz bakım anlaşması yapamadığınız veya güncellenmemiş lisanslarınız olabilir.  Böyle durumlar için hala 31 Aralık 2021 tarihine kadar vaktiniz olduğunu bildirmek isteriz.  Bu tarihe kadar, eski lisanslarınızı güncelleyebilir ve 2021 için bakım anlaşması yapabilirsiniz.

Eğer yeni bir sürekli lisans almayı düşünüyorsanız veya eski lisanslarınızı güncellemek niyetindeyseniz, yerel satış ofisinizle en kısa görüşmenizi ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda durum değerlendirmesi yapmanızı önemle tavsiye ederiz. (Computers & Engineering Tel: 0532 2926324 Burak Karsu veya 0049 6406 73667 Suat Başer)

1 Ocak 2022 itibariyle, tüm yeni lisans satışları Kiralama ve Abonelik tabanlı olacaktır.  Tabii bu, mevcut sürekli lisanslarınızın bu tarihten sonra geçersiz kalacağı anlamını taşımamaktadır.  Tüm bu seneler boyunca yapmış olduğunuz yatırıma duyduğumuz saygı ve verdiğimiz önemin belirtisi olarak, önümüzdeki senelerde bakım anlaşması aldığınız sürece, programınızın güncellemelerini yapacağımızı ve destek vereceğimizi belirtmek isteriz.  Bunun yanında, 2021 senesi boyunca devam edecek olan bu yenilenme sürecinde, eğer dilerseniz, lisanslarınızı yenileme veya isterseniz Kiralama ve Abonelik tabanlı sisteme geçme şansı elde edebileceksiniz.  Eğer bunu tercih etmezseniz, eski sürekli lisanslarınızı güncelleme ve destek alma hakkınız devam edecektir.

Yeni Kiralama ve Abonelik tabanlı lisanslama sistemimiz, eski tip sürekli lisanslarla uyumlu bir şekilde çalışacaktır.  Eğer 31 Temmuz sonrasında yeni lisans alma ihtiyacınız olursa, verilen serviste herhangi bir kesinti olmayacağını garanti ederiz ve, her ne kadar Kiralama ve Abonelik tabanlı lisanslama sisteminin avantajlarından faydalanmanızı istesek de, eski sürekli  lisanslarınıza sahip olmayı sürdürmek veya onları Kiralama ve Abonelik ile değiştirme seçeneklerine sahip olacaksınız.

Kiralama ve Abonelik tabanlı lisans sistemine geçerken, ürünlerimizi daha sade olmak üzere yeniledik.  Bunlarla ilgili detaylı bilgileri 17 Mart ve sonrasında alabileceksiniz.  Yeni v2021 sürümümüz ve lisans sistemi ile ilgili bilgileri almak üzere gözünüz kulağınız bizde olsun.

Hazır olduğunuzda, yeni lisans sistemimizden faydalanacağınıza inanıyoruz;

Ürünlerimiz daha kolay anlaşılır, daha kullanılabilir olacak ve kabiliyetlerinizi daha da geliştirecek nitelikte olacaktır.  Geçtiğimiz dönemde, sizlere sunduğumuz ürünlerimizin kalitesine ve gezegendeki en gelişmiş yapısal modelleme programından maksimum  fayda sağlamanıza odaklandık.

Yeni sistemimiz bulut tabanlı ve çevrimiçi lisanslamayı bir araya getirerek, Tekla Structures programınızı eskisinden daha ulaşılabilir kılacak ve yeni uzaktan çalışma sistemi ile işlerinizde size esneklik kazandıracaktır.

Ve son olarak, fiyatlarımızı, işinizin ve projenizin ihtiyaçlarına göre size çeviklik kazandıracak şekilde, yeniden düzenledik.  Bu düzenleme size ön yatırım maliyetlerini düşürme, maliyet analizlerinizi geliştirme ve işinizi ölçeklendirmeyi kolaylaştırma imkanlarını sağlayacaktır.

Görevimiz, sizi geleceğinizin tam merkezine koymak ve bunu daha kolay yönetmenizi sağlamaktır.  Seneler boyu süren sadakatiniz, ihtiyacınız olan çözümleri üretmemize yardım etti ve bundan sonraki desteğiniz ile, daha aydınlık bir geleceğe ulaşacağımızı ümit ediyoruz.  Bu duyurunun 2021 sürümü ile ilgili tek duyuru olacağını zannetmeyiniz.  Ürünlerimizin geliştirilmesi için yaptığımız yatırımlar ile sektörün lideri konumundayız.  Önümüzdeki günlerde yeni sürümümüz ile ilgili Webinarımızı kaçırmayınız.

Bu videoyu seyrederek bize zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.  Gelecek günlerde sizlerle daha fazla bilgi paylaşmayı ve sorularınıza cevap vermeyi ümit ediyoruz.

TEKLA STRUCTURES TÜRKİYE DESTEK SATIŞÇISI

Konu ile ilgili olarak Tekla Strcutures Computers&Engineering firmasının Türkiye Destek Satışçısı 3Epromimarlık firması ilede irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Haber Bültenimize Üye Olun

Güncel Programlar Hakkında Bilgi Almak İçin Bültenimize Üye olun
statikprogramlar
envelope