Mimari Programlar Elitecad

Kasım 13, 2018tarihinde yayınlanmıştır
25

Mimari Programlar Elitecad yazılımı Tanıtımı


Bu yazımızda mimari programlar Elitecad yazılımına yer veriyoruz. ELITECAD Mimari Yazılımı, doğrudan tasarım model referansı ile sezgisel kullanıma dayanmaktadır. 3D modelinizi BIM (Bina Bilgi Modelleme) temelinde sezgisel olarak geliştirebilirsiniz. Bu modelden, tüm ilgili planları çıkarırsınız, ilişkilendirici boyutlandırır, foto gerçekçi bakış açıları yaratırsınız ve tüm parametrelerinizi, projenizin herhangi bir aşamasında, grafiksel miktar ölçümleri yardımıyla hesaplarsınız.
Akıllı imleç, geçici yardımcı hatlar sistemi ve gelişmiş kulp teknolojisi, yazılımı kullanımı kolay ve verimli kılar.

Elitecad XEOMETRIC son yıllarda firması tarafından geliştirilmektedir. Yazılım şirketi XEOMETRIC, 30 yıldır inşaat planlama süreci için özel endüstri çözümleri geliştirmektedir. ELITECAD size model odaklı mimari planlama, BIM teknolojisi ve tasarım modeli maliyet hesaplamaları hakkında bilgi verir.

mimari programlar Elitecad

Mimari Programlar Elitecad

ELITECAD MİMARLIK PROGRAMI NASIL SUNULMAKTADIR?


Elitecad programı temelde 2 program ve programlara eklenerek kullanılabilen Modüller' den oluşmaktadır. Mimari İhtiyaçlara bağlı olarak aşağıda gösterilen seçenekler dahilinde temin edilebilmektedir.

1- EliteCAD AR

ELITECAD Mimarlık, mimarlar, şehir planlamacıları ve iç mimarlar için sınırsız, profesyonel 3D planlama yazılımı paketidir. Mimari versiyonu aynı anda birkaç bina planlamanızı sağlar. Duvarlar, tavanlar, pencereler, çatılar, merdivenler, profesyonel render, grafik miktarı ölçümleme, kapsamlı arayüzler ve kütüphaneler için parametreler gibi tüm mimari fonksiyonlar size sunulmaktadır. Tam sürümün fonksiyonel kapsamı, serbest biçimli yüzeyleri tanımlamanıza ve 3B nesneler serbest bırakmanıza olanak tanır.

2-EliteCAD ARS

ELITECAD Architecture Small Business, ELITECAD teknolojisi için temel çözümdür. 3 kat ile sınırlıdır ve ücretsiz 3D tanımına sahip değildir. Tek tek katlı, ücretsiz 3D tanımları veya tam sürüme yükseltme ile genişletilebilir. Her zaman veri uyumu vardır.

3- MODULES (Modüller)

Karşılık gelen modüller ile, arazilerin ve drenajın parametrik tabanlı planlaması ve tractrix eğrileri kullanılarak cul-de-sacs tasarlanması için kullanılabilir. Bu modüller isteğe bağlı olarak ayrı ayrı satın alınabiliyor.

EliteCAD Mimarlık programlarının diğer pek çok özelliği ve fiyat teklifi için Türkiye yetkili satıcılarından 3E PROMimarlık firması ile bağlantı kurunuz.

YETKİLİ SATICI

ŞİRKET ADI: 3E MİMARLIK İNŞAAT TAAH. TİC. LTD. ŞTİ.

WEB ADRESİ: https://www.3epromimarlik.com/

Bir cevap yazın

Haber Bültenimize Üye Olun

Güncel Programlar Hakkında Bilgi Almak İçin Bültenimize Üye olun
statikprogramlar
envelope