ArCADia Yazılım Kampanyası 2020

Haziran 3, 2020tarihinde yayınlanmıştır
28

ArCADia Yazılım Kampanyası 2020 Haziran ayı % 50 indirim kampanyası ile Mimarlar ve Mühendisler ile programlarını buluşturmaktadır.

Arcadia BIM 11+Architecture+IFC Revit 491 Euro+KDV

ArCADia Yazılım Kampanyası 2020
ArCADia Yazılım Kampanyası 2020

ArCADia BIM 2020 Yazılım kampanyası başladı. Uzun zamandır Mimarlar ve Mühendisler beklenen ve Arcadia Firmasının belirli dönemlerde uyguladığı beklenen büyük indirimi başladı. Arcadia Firması Tüm ürünlerinde % 50 indirim kampanyası başlatmıştır.

3 YAZILIM SADECE 491 Euro+KDV

Mimarların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen DWG formatında çizim yapabilen BIM tabanlı 3 adet Arcadai yazılımını içeren özel bir kampanyadır.

Bu kampanya ArCADia BIM 11+ Architecture 9+IFC RVT yazılımlarını kapsayan özel bir kampanyadır. Toplam değeri 1670 Euro+KDV olan yazılım % 70 indirim ile sadec 491 Euro'ya satılmaktadır.

**Detaylı Bilgi için Türkiye Yetkili satıcısı: 3E PROMİMARLIK firması ile irtibata geçebilirsiniz.

ArCADia BIM 2020 Yaz Kampanyası Hangi Yazılımları Kapsamaktadır?

Arcadia BIM tarafından üretilen tüm yazılımları kapsamaktadır.

ArCADia BIM

Yazılım Hakkında Bilgilendirme:

Bugün, ArCADia BIM yirmiden fazla sektöre özgü modüldür. Bunlar, su, kanalizasyon, elektrik, ısıtma vb. İçin kurulum çözümlerini ve mühendislerin inşa etmesi ve hesaplaması için tasarlanmış programları içerir. Bu programlar, ortak bir nesne veritabanı (bina) kullanır, çeşitli endüstriler arasında tam işbirliği sağlar ve sistem içinde ve dışında bilgi ve proje alışverişini sağlar. ArCADia uygulamalarında, kullanıcının Allplan, Archicad veya Revit gibi diğer programlarla işbirliği yapmasını sağlayan IFC format desteği vardır.

ArCADia Yazılım Kampanyası 2020
ArCADia Yazılım Kampanyası 2020

Ana Modüller 3 kısımdan oluşmaktadır.

DWG formatına tam uyumu garanti eden, iyi bilinen ve uzun yıllardır CAD platformuna dayanan yazılım.

Tasarım endüstrisinin BIM teknolojisine uygun olarak çalışmasına izin veren inşaat endüstrisi için ilk Polonya yazılımı.

İnşaat sektöründe tasarım çalışmalarını önemli ölçüde hızlandıran birçok çözüm kullanan yazılım. Çok katmanlı bir duvar, kapılar veya pencereler gibi nesneleri kullanarak kullanıcı, projenin DWG formatıyla tam uyumluluğundan hiçbir şey kaybetmeden hızlı bir şekilde CAD çizimleri oluşturabilir.

ArCADia programı, Autodesk’in CAD programları pazarındaki tekelini sona erdirerek, haksız bir aşırı fiyatlandırmayı sona erdirir ve yüksek kalite ve işlevselliğe sahip bir programın her bir tasarımcının yeteneklerine karşılık gelen bir fiyata mevcut olabileceğini kanıtlar.

Yukarıda gösterilen 3 ana yazılımın yanında bu yazılımlara bağlı ek modüller bulunmaktadır.

EK MODÜLLER:

  • Mimarlık Modülleri
    • Arhitecture Modülü Hakkında Kısa Bilgi:

ArCADia-ARCHITECTURE, otomatik kesitler, otomatik boyutlandırma veya liste oluşturma gibi belgelerin oluşturulmasını hızlandırmak için özel mimari işlevler ve seçenekler içerir. Kullanılan BIM teknolojisi sayesinde, mimari tasarımı oluşturan tasarımcı otomatik olarak binanın dijital modelini alır. Bu nedenle, tasarım süreci etkileşimli 3D önizlemesinde her zaman kontrol edilebilir.

ArCADia Yazılım Kampanyası 2020
ArCADia Yazılım Kampanyası 2020

Bu modül, ArCADia BIM programının yeteneklerini gelişmiş işlevlerle genişletir, bu da bina modelleme seçeneklerinin bir kısmının ArCADia BIM programında mevcut olduğu anlamına gelir:

  • Elektrik Montajı İle ilgili Modüller(Mühendislik)
  • Temiz Su ve Pis Su tesisatı ile ilgili Modüller(Mühendislik)
  • Isıtma ve Soğutma Tesisatları ile ilgili Modüller (Mühendislik)
  • Donatı Detaylandırma ile ilgili Modüller (Mühendislik)

INTERSOFT Intelicad

BIM uygulamaları ile işbirliği. Revit’ten IFC dosyalarının ve projelerinin içe aktarılması.

ArCADia Yazılım Kampanyası 2020

ArCADia RAMA -Yapısal Analiz Programı

ArCADia Yazılım Kampanyası 2020
ArCADia Yazılım Kampanyası 2020

Veriler sezgisel olarak programa girilir – yapı geometrisi sadece bir fare kullanılarak tanımlanabilir. Program CAD tipi uygulamalar ve ArCADia-ARCHITECTURE sistemi ile çalışır.
 

Temel fonksiyon üreteçleri mevcuttur.

ArCADia RAMA, haddelenmiş ve soğuk şekillendirilmiş profiller, betonarme ve ahşap elemanlardan oluşan bir kütüphane içerir. Program düzlemsel ve uzamsal çubuk yapılarının, hem bir dizi çubuk içeren küçük sistemlerin hem de yüzlerce çubuk ve düğüm içeren büyük 3D yapıların kolay yerleştirilmesi için kullanılabilir.

Bu nedenle, çok seviyeli ve çok bölmeli çerçeveler, düzlemsel ve mekansal kafes kirişler, kafes kuleleri, membran yapıları, çubuk ızgaralar, vb.Gibi inşaat sistemlerini tasarlamak mümkündür. Program, tasarım ve doğrulama modülleriyle çalışmayı mümkün kılar. Ek Modüller;

EuroReinforcedConcrete, EuroFooting, EuroWood, EuroSteel, EuroSteel BUILT-UP.

EUROCONNECTIONS -Çelik Birleşim Hesap Programı

ArCADia Yazılım Kampanyası 2020
ArCADia Yazılım Kampanyası 2020

Çelik yapılarda tipik tek düzlemli çerçevelerin ve kafes bağlantılarının kapasitesini PN-EN 1993-1-8: 2006 standardına göre tasarlayın ve doğrulayın.

Çeşitli bağlantı tiplerinde kaynaklı veya cıvatalı bağlantılar.

Rijit, yarı rijit veya nominal olarak sabitlenmiş bir mafsal için bir model oluşturma imkanı.

Spesifik bağlantı tipine bağlı olarak çeşitli ek bağlantı bileşenleri kullanılabilir: Yan plaka, kanat plakası, flanş kapak plakası, iniş kelepçesi, uç plakası, taban plakası, takviye plakası,haunch, kesme ucu, köşebent plakası, vb.

Program bağımsız bir mod olarak veya ArCADia-RAMA programında çelik bağlantı hesaplamaları için bir tasarım modülü olarak çalışır.

ArCADia Yazılım Kampanyası 2020
ArCADia Yazılım Kampanyası 2020

  Program konektörler ve bağlantıda kullanılan diğer bileşenler için bir malzeme listesi oluşturur.

  Program, DXF formatında düzenlenebilir bir dosyaya kaydedilebilen tasarlanmış bağlantı modelinin gelişmiş ve dinamik bir taslağını oluşturur.

  RTF veya PDF biçimindeki doğrulama sonucunu içeren raporlar, kapsamlarını kullanıcı tarafından özelleştirme seçeneği ile dört farklı ayrıntılı düzeyde oluşturulabilir.

**Detaylı Bilgi için Türkiye Yetkili satıcısı: 3E PROMİMARLIK firması ile irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Haber Bültenimize Üye Olun

Güncel Programlar Hakkında Bilgi Almak İçin Bültenimize Üye olun
statikprogramlar
envelope